_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Minulost

15. března 2012 v 17:26 | Cinereo |  Info o Mhaenissu
Kdo Mhaentis dříve obýval? Jak vznikl název? Jaké to tu dříve bylo?
Na to vám tu odpovíme.


Na většinu otázek mi opověděl jeden starý vlk který to tu dříve obýval se svojí smečkou dlouhá desetiletí. Každá generace si říkávala co jejich předci prožívali zde, dříve to tu mělo jenom jeden název ,,Domov". Mhaenisova rodina tu žila už přes 100 let a za tu dobu tu nikdy neměli potíže s nedostatkem potravy, napadáním cizích vlků a ani vzpory mezi rodinou. Pak se stalo v co doufali že se nikdy nestane, objevili se tu růžová stvoření která neměla srst a chodila jsen po zadních nohách, měli divné věci kterými nejdříve zabili Mhaentisova otce. Každým dnem co se tam ty bytosti objevovali, stával se "Domov", domovem méně a méně. Mhaentisovi bylo kolem roku a půl když zabili posledního vlka jejich smečky, zůstal jenom on a jeho Dědeček. Skrývali se v jeskyni kde se narodil každý vlk jejich rodiny, nyní to je Mhaeniská hora osudu. Pobývali tam rok a poté se pomalu vzdalovali od jeskyně a hledali jestli se na území nacházjí stále ty bytosti, bytosti už odešli a nikde po nich nebylo ani vidu ani slechu ale, bylo poznat že ubylo srn, jelenů, laní a ostatní zvěře. V Mhaentisových 6 letech byla snad nejhorší zima kterou kdy zažil. Zemřel tam jeho dědček... Od té doby žil 6 let sám, byl to jeden z nejstarších vlků které jsem za celý svůj život poznal. Za 6 let se mu stala různá neštěsí, al jedno byléo takové který by nikdo začít nechtěl! Mhaenisse při jednom lovu zajali dvounožci, nasadili mu obojek a snažili se dostat do ZOO nevím co to je,a le určitě nic dobrého. Než ho, ale stačili odvézt utekl, naštěstí. obojek mu zůstal a hrozné vzpomínky které prožil za jeden týden také. Pak jsem přišel já žil jsem společně s Mhaentisem necelý rok, Mhaenis byl nemocný, tak jsem lovil sám a trávil sám i většinu času. Jednoho dne se procházím v lese a číhám na Daňka, pak jsem uslyšel řev a viděl podivná stvoření, zase se vrátili! Střelili mě do nohy, začal jsem utíkat i se zraněnou nohou k Mhaenisovi, ten mi začal vyprávět jak je už jednou za život zažil. Ani né týden na to zemřel. Byl jsem zkleslý a měl jsem strach z podivných bytostí. z žalu a stesku po Mhaentisovi jsem pojmenoval celý tento svět kde žijem Mhaentis.
Tohle je minulost jak mi ji vyprvěli, teď je jen na nás aby to tu tak zůstalo a hlídali to tu před, ďábli na dvou nohách!
Mhaenissova podobizna:

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama