_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Duben 2012

Shadow

30. dubna 2012 v 18:48 | Cinereo |  Vlci


jméno vlka: Shadow
věk: 3 roky
pohlaví:Vlčice
magie: vzduch
partner: Andro
postavení ve smečce: kappa
povaha:
Na první pohled vypadá netečně a nepřátelsky, ale občas i mile a přátelsky, což závisí na její momentální náladě. Jinak se chová k cizím vlkům a jinak k těm, které aspoň částečně zná. Hlas má jemný a hloub posazený.
Když jí ale poznáte blíž je milá, přátelská a společenská. Taky je tvrdohlavá, a i když jí řeknete, že něco nemá smysl, ona to udělá dokud nenarazí. Má svojí hlavu, takže se většinou řídí svým úsudkem. Je chytrá a vnímavá, občas až moc hravá a bláznivá. Občas je až moc upovídaná. Většinou se moc nechlubí svojí minulostí. Také je dost přelétavá, což svaluje na svou magii vzduchu.
Ráda běhá po lese nebo prostě kdekoli kde se dá. Ráda si hraje s ostatními vlky. Nemá ráda, když jí někdo něco přikazuje a čeká, že to okamžitě udělá.
Nelíbí se jí, když jí někdo ubližuje nebo někomu jinému. Bojí se lidí a drží si od nich velký odstup. Přitahují jí nebezpečné situace, pokud u toho není člověk. Miluje vysoké skály.
příběh:
Narodila jsem se na konci zimy, což bylo dost nezvyklé. Byla jsem jediná vlčice mezi třemi bratry, takže jsem si musela zjednávat respekt, což bylo dost težké. Ostatní vlci mě dost pošťuchovali, protože jsem byla docela slabá, ale bratři mě vždy ochraňovali. Zato jsem byla chytrá a rychlá.
Jednou jsme vyráželi společně s jedním vlkem, Winnerem, na lov. Našli jsme stádo srn s malými koloušky. Já jsem začala vymýšlet plán, zatímco ostatní vlci čekali. Sdělila jsem jim, co jsem vymyslela a všichni kývli. Já jsem v plánu nehrála moc velkou roli, jen jsem měla vyděsit srny a nahnat je k bratrům a Winnerovi. Udělala jsem svůj díl práce, a pak jsem jen pozorovala, jak spolupracují.
Najednou jsem, ale za sebou zaslechla kroky. Otočila jsem se a tiše jsem zavrčela. Za mnou stálo divné stvoření. Stálo na dvou nohách a mířilo na mě nějákým předmětem. Otočila jsem se a utíkala jsem pryč. Běžela jsem k bratrům a Winnerovi. Stvoření běželo za mnou a já ho navedla přímo k naší malé skupině.
Stvoření na nás pořád mířilo tou věcí a já se schoulila za své bratry, kteří na stvoření začali nepřátelsky vrčet a Shadow na něj dokonce skočil, ale ještě než dopadl ozvala se ohlušujcí rána a Winner spadl na zem. Za chvíli okolo něj byla kaluž krve. Zakňučela jsem a společně s mými bratry jsem se dala na útěk.
Stvoření běželo za námi, což jsem poznala podle křupání klacíků. Tyhle lesy jsem znala, matka tu s námi chodila pořád. Najednou se znovu ozvala ohlušující rána a jeden z mých bratrů, který běžel nejvzaději, padl k zemi. Nedokázala jsem to přijmout a ani jsem se raději pořádně nedívala, co se s ním děje. Běžela jsem dál a cítila pach svých dvou bratrů vedle sebe. Ozvala se další ohlušující rána a tentokrát padl můj bratr po pravé straně. Bolestně jsem zakňučela a běžela jsem dál. Věděla jsem, že kdybych zastavila nebo jen zpomalila, dostalo by mě to stvoření také. Za několik vteřin se ozvala další rána, ale už nebyla tak hlasitá, až teď jsem si všimla, že jsem se od mého posledního bratra vzdálila a to hodně.
Utekla jsem tomu stvoření, ale běžela jsem dál. Doběhla jsem až ke skalám, kde jsem vyšplhala na skalní římsu a najednou jsem cítila, že jsem v bezpečí. Zůstala jsem tam až do západu slunce a jakmile vyšel měsíc, začala jsem tesně a bolestivě výt. Muselo mě být slyšet v širokém okolí.
Když byl měsíc na nebi nejvýš, uslyšela jsem pod římsou cvakání drápů a začenichala jsem ve vzduchu, ucítila jsme pach své smečky. Nakoukla jsem přes okraj římsy a zpod ní se na mě díval můj otec. Smutně jsem zakňučela a seskočila jsem za ním. Přitiskla jsem se k němu. Stáli jsme tam dlouho, ale nakonec jsme vyrazili zpět ke smečce.
Otec pochopil, co se stalo a ani jsme mu to nemusela vysvětlovat. Když jsme dorazili ke smečce, lehla jsem si vedle matky a usnula jsem, obklopoval mě pocit klidu a bezpečí. Když jsem se ráno probudila, matka už byla vzhůru a pozorovala mě.
"Co se stalo, maličká?" zeptala se mě matka a pozorovala mě svýma ledově modrýma pronikavýma očima. Smutně jsem svěsila hlavu.
"Byly jsme na lovu a najednou tam přišlo zvláštní stvoření, chodilo po dvou a v tlapě drželo nějakou zvláštní věc. Nejdříve odpadl Winner a potom jsme s bratry začali utíkat, ale postupně odpadávali i oni. Já jediná jsem utekla a schovala se na skále, kde mě později našel otec," odpověděla jsem zasmušile a podívala jsem se jí do očí. Měla jsem je stejně modré jako ona. To jediné nás spojovalo, protože ona měla hnědou srst jako mí bratři, já měla stejnou srst jako můj otec.
"Dobrá, maličká, myslím, že je načase ti říct jednu zvláštní věc, co se děje v naší smečce," řekla matka a já se na ní nechápavě podívala.
"Část naší smečka má zvláštní moc. Já ovládám vzduch stejně jako ty a tvůj otec a tví bratři ovládají zemi," vysvětlila mi matka a já na ní překvapeně vykulila oči.
"Myslím, že bych tě měla něco naučit," řekla matka a lehce do mě šťouchla čumákem. Já jsem jenom souhlasně přikývla a šla jsem za ní směrem na mýtinu.
Postupně jsem se začala učit, jak ovládat svou magii. Trvalo mi to celý rok, ale stále se mám, co učit. Jednoho dne si mě zavolal náš alfa.
"Shadow, myslím, že je načase, aby si se rozhodla jestli chceš zůstat s naší smečkou nebo odejít," řekl alfa a pozoroval mě svýma pronikavýma zelenýma očima. Zamyslela jsem se nad tím návrhem. Nechala bych tu matku a otce, ale pořád mě tu tížili vzpomínky na bratry a to bylo horší.
"Odejdu," řekla jsem po zamyšlení a alfa přikývl, nejspíše tuto odpověď čekal, protože celá smečka věděla o smrti mých bratrů a Winnera.
"Ať tě provází štestí," řekl alfa a já jsem odešla. Rozloučila jsem se s matkou a otcem a pak jsem odešla. Procházela jsem svět a byla jsem skoro všude, pak jsem našla Mhaenis a rozhodla jsme se, že tu začnu nový život.

http://generic.pixmac.com/4/stock-photos-blue-feather-allegory-46867052.jpg


dovednosti

23. dubna 2012 v 17:37 | Cinereo |  Registrace
nyní budou mít vlci i dovednosti jaké si vyberete tak tím se budete řídit, a jestli ne tak se příspěvek de bude třeba že váš vlk rychle běhá, ale vy přesto v běhu nevynikáte tak mažem bez varování!

DOVEDNOSTI:
rychlost:
(rychlé běhání)
síla:
(ne že by přemohl medvěda)
vytrvalost:
(dokáže sice vytrvale běhat, ale ne rychle běhat pokud v tom nevyniká)
inteligence:
(ne že by byl Einstein!)


KAŽDÝ VLK SI ROZDĚLÍ 20 BODŮ DO ČEHO CHCE, ALE POKUD BUDETE MÍT TŘEBA 0 BODŮ VE VYTRVALOSTI A 10 BODŮ V RYCHLOSTI VÁŠ VLK RYCHLE BĚHÁ, ALE DOKÁŽE RYCHLE BĚHAT SOTVA MINUTU!


Hodnosti vlků smečky

23. dubna 2012 v 16:41 | Cinereo |  Hierarchie

Tak bylo rozhodnuto, každý vlk až na vlčata bude mít své vlastní zaměření ve smečce.

Hodnost se bude moct vybírat z několika, ale jenom pokud alfové na vás tu hodnost schválí tudíž uvedu příklad.
Já budu chtít být pečovatel. Jenže to vážně nebudu, protože ty chlupatý, malý vlčata nemám moc v lásce, tudíž pečovatel NEBUDU.
Kterou hodnost si vyberete je jen a jen na vás, avšak hodnost bude mít omezení an počet vlků. A také si pročteme vaše povahy jestli se na to hodíte. Takže pardon, ale v této době nebudeme upravovat povahy.
HODNOSTI:
Pečovatel (2) (samozřejmě o vlčata)
Svolávač (1) (Svolává smečku na společné akce a hlásí možné nebezpečí)
NEPOVOLENÉ HODNOSTI:
Léčitel (je jen jeden a tím je Akiko)
Ochránce (zahrnuje sílu a vytrvalost, tenhle vlk bude pro smečku hodně důležitý jako léčitel - Cinereo)
HODNOSTI VLKŮ:
Akiko: léčitel
důvod: učila se bylinkám a léčení od mistra Salvadora
Cinereo: ochránce
důvod: zná tento svět nejlépe, ví kde co leží a má dobrou orientaci
Miriam: učitel
důvod: k vlčatům má dobrý vztah a ráda učí hrou
Sissi: učitel
důvod: má ráda vlčata a umí učit
Andro: průzkumník
důvod: rychlost, tichost, preciznost
Gold Perse: stopař
důvod: vytrvalost, dobrý čich a postřeh
Conter: lovec
důvod: Hbytost, síla

hodnosti a váš důvod proč by jste ho měli mít piště do komentářů!


Conter

11. dubna 2012 v 16:51 | Cinereo |  Vlci
jméno vlka:Conter
věk: 4 roky
pohlaví: Vlk
magie: vzduch
sourozenci: Cinereo, Cirie
partnerka: Miriam
postavení ve smečce: Beta
hodnost: lovec
dovednosti:
rychlost: 5 - cval
síla: 5 - uloví dospívající srnu
vytrvalost: 5 - cca. 25 minut
inteligence: 5 - taktizování na malé stádo srn (2-3) se srncem

Cinereova huba plná keců

9. dubna 2012 v 16:53 | cinereo |  Chytrý koutek

Jsme mi vůbec smečka???

Jessie

9. dubna 2012 v 10:46 | Cinereo |  Vlci


Jméno: Jessie
datum naroznení: 9.4.2012
matka/otec: Jade/Andro
Magie: Oheň
pohlaví: vlčice
Povaha:
Jessie je hravé a nemotorné vlčátko.
Jak mile se naučila mluvit, tak se hned zacítila že je najednou nějak dospělejší.
Prostě nemotora jako skoro každé jiné vlče....Má ráda přírodu i když ani zatím nerozezná co se dá jíst a co ne. Tak si davejte bacha motýli!
Prostě přes svou malou a štíhlou postavu ani nerozezná kde je čí talapka.
Ale ve vímechních situacích se dokáže i naštvat...Ale ostatní se tomu většinou jen smějou. Takže je jasné že dokáže i rozesmát. Ovšem ne jen v tomhle případě..
Je celkem stydlivá a u mluvení jí někdy není rozumet, protože jen tak si něco mumlá pod prťavé vousky. Není moc ráda středem pozornosti. Sice je na to aby to pochopila pro někoho malá. Ale tak tomu není...¨Na svůj věk to náhodou docela chápe! Jinak je s ní celkem sranda. Ale i když...No...Když se namá čím by se zabavila, tak prostě většinu času prospí. A když nekomu něco provede i když je to třeba jen malíčkost, tak se za to potom šíleně dlouho omlouvá.

Vyhodnocení (velikonoční zajíček)

8. dubna 2012 v 17:02 | cinereo |  Vyhodnocení
Máme tu vyhodnocení honu na zajíčka
níže bude počet zprávných odpopvědí a věc kterou vlk od zajdy obdržel.
Věc dodává různé bonusy, avšak nedávejte to na svých vlcích tolik znát jsou to spíše trofeje.
PS: vlci kteří se ještě neúčastnili se účastní později nebojte

Velikonoční zajíček

7. dubna 2012 v 19:56 | Akiko a Cinereo |  Akce
VELIKONOCE!
I na Mhaenisse dorazili velikonoce a Velikonoční Zajíček Pjulík si pro vás vlky přichystal super akci!
odměny budou a budou se určitě dost líbit.
Odměny se budou odvíjet podle vašich znalostí mhaenissu takže radím všechno si důkladně přečtěte. (minulost, info atd.)
datum konání: 8-11. 4 (podle toho kdy se tu sejdeme)

Meri

7. dubna 2012 v 19:19 | Akiko |  Vlci
Jméno: Meri
Věk: 3roky
Pohlaví: Vlčice
Magie: Vítr
Postavení ve smečce: kappa
smečka: Lathros
Partner: Moon
potomek: Onis (nevlastní)


Modrý orel

7. dubna 2012 v 15:51 | Cinereo |  Info o Mhaenissu
Modrý orel
Modří orlové hnízdy ve vysokých ukrytých skalách a o svá pera se velmi důkladně starají, jejich hbytost a vynikající zrak jim zajištuje že svá pera ztracejí jenom jedno ročně. Orlové si velmi důkladně hlídají svá teritoria a v jednom hnízdě může být až 4 dospělé páry a 6 mláďat a nebo vajíček. Orli jsem velmi útoční a své úkryty střeží jaok oko v hlavě.