_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Shadow

30. dubna 2012 v 18:48 | Cinereo |  Vlci


jméno vlka: Shadow
věk: 3 roky
pohlaví:Vlčice
magie: vzduch
partner: Andro
postavení ve smečce: kappa
povaha:
Na první pohled vypadá netečně a nepřátelsky, ale občas i mile a přátelsky, což závisí na její momentální náladě. Jinak se chová k cizím vlkům a jinak k těm, které aspoň částečně zná. Hlas má jemný a hloub posazený.
Když jí ale poznáte blíž je milá, přátelská a společenská. Taky je tvrdohlavá, a i když jí řeknete, že něco nemá smysl, ona to udělá dokud nenarazí. Má svojí hlavu, takže se většinou řídí svým úsudkem. Je chytrá a vnímavá, občas až moc hravá a bláznivá. Občas je až moc upovídaná. Většinou se moc nechlubí svojí minulostí. Také je dost přelétavá, což svaluje na svou magii vzduchu.
Ráda běhá po lese nebo prostě kdekoli kde se dá. Ráda si hraje s ostatními vlky. Nemá ráda, když jí někdo něco přikazuje a čeká, že to okamžitě udělá.
Nelíbí se jí, když jí někdo ubližuje nebo někomu jinému. Bojí se lidí a drží si od nich velký odstup. Přitahují jí nebezpečné situace, pokud u toho není člověk. Miluje vysoké skály.
příběh:
Narodila jsem se na konci zimy, což bylo dost nezvyklé. Byla jsem jediná vlčice mezi třemi bratry, takže jsem si musela zjednávat respekt, což bylo dost težké. Ostatní vlci mě dost pošťuchovali, protože jsem byla docela slabá, ale bratři mě vždy ochraňovali. Zato jsem byla chytrá a rychlá.
Jednou jsme vyráželi společně s jedním vlkem, Winnerem, na lov. Našli jsme stádo srn s malými koloušky. Já jsem začala vymýšlet plán, zatímco ostatní vlci čekali. Sdělila jsem jim, co jsem vymyslela a všichni kývli. Já jsem v plánu nehrála moc velkou roli, jen jsem měla vyděsit srny a nahnat je k bratrům a Winnerovi. Udělala jsem svůj díl práce, a pak jsem jen pozorovala, jak spolupracují.
Najednou jsem, ale za sebou zaslechla kroky. Otočila jsem se a tiše jsem zavrčela. Za mnou stálo divné stvoření. Stálo na dvou nohách a mířilo na mě nějákým předmětem. Otočila jsem se a utíkala jsem pryč. Běžela jsem k bratrům a Winnerovi. Stvoření běželo za mnou a já ho navedla přímo k naší malé skupině.
Stvoření na nás pořád mířilo tou věcí a já se schoulila za své bratry, kteří na stvoření začali nepřátelsky vrčet a Shadow na něj dokonce skočil, ale ještě než dopadl ozvala se ohlušujcí rána a Winner spadl na zem. Za chvíli okolo něj byla kaluž krve. Zakňučela jsem a společně s mými bratry jsem se dala na útěk.
Stvoření běželo za námi, což jsem poznala podle křupání klacíků. Tyhle lesy jsem znala, matka tu s námi chodila pořád. Najednou se znovu ozvala ohlušující rána a jeden z mých bratrů, který běžel nejvzaději, padl k zemi. Nedokázala jsem to přijmout a ani jsem se raději pořádně nedívala, co se s ním děje. Běžela jsem dál a cítila pach svých dvou bratrů vedle sebe. Ozvala se další ohlušující rána a tentokrát padl můj bratr po pravé straně. Bolestně jsem zakňučela a běžela jsem dál. Věděla jsem, že kdybych zastavila nebo jen zpomalila, dostalo by mě to stvoření také. Za několik vteřin se ozvala další rána, ale už nebyla tak hlasitá, až teď jsem si všimla, že jsem se od mého posledního bratra vzdálila a to hodně.
Utekla jsem tomu stvoření, ale běžela jsem dál. Doběhla jsem až ke skalám, kde jsem vyšplhala na skalní římsu a najednou jsem cítila, že jsem v bezpečí. Zůstala jsem tam až do západu slunce a jakmile vyšel měsíc, začala jsem tesně a bolestivě výt. Muselo mě být slyšet v širokém okolí.
Když byl měsíc na nebi nejvýš, uslyšela jsem pod římsou cvakání drápů a začenichala jsem ve vzduchu, ucítila jsme pach své smečky. Nakoukla jsem přes okraj římsy a zpod ní se na mě díval můj otec. Smutně jsem zakňučela a seskočila jsem za ním. Přitiskla jsem se k němu. Stáli jsme tam dlouho, ale nakonec jsme vyrazili zpět ke smečce.
Otec pochopil, co se stalo a ani jsme mu to nemusela vysvětlovat. Když jsme dorazili ke smečce, lehla jsem si vedle matky a usnula jsem, obklopoval mě pocit klidu a bezpečí. Když jsem se ráno probudila, matka už byla vzhůru a pozorovala mě.
"Co se stalo, maličká?" zeptala se mě matka a pozorovala mě svýma ledově modrýma pronikavýma očima. Smutně jsem svěsila hlavu.
"Byly jsme na lovu a najednou tam přišlo zvláštní stvoření, chodilo po dvou a v tlapě drželo nějakou zvláštní věc. Nejdříve odpadl Winner a potom jsme s bratry začali utíkat, ale postupně odpadávali i oni. Já jediná jsem utekla a schovala se na skále, kde mě později našel otec," odpověděla jsem zasmušile a podívala jsem se jí do očí. Měla jsem je stejně modré jako ona. To jediné nás spojovalo, protože ona měla hnědou srst jako mí bratři, já měla stejnou srst jako můj otec.
"Dobrá, maličká, myslím, že je načase ti říct jednu zvláštní věc, co se děje v naší smečce," řekla matka a já se na ní nechápavě podívala.
"Část naší smečka má zvláštní moc. Já ovládám vzduch stejně jako ty a tvůj otec a tví bratři ovládají zemi," vysvětlila mi matka a já na ní překvapeně vykulila oči.
"Myslím, že bych tě měla něco naučit," řekla matka a lehce do mě šťouchla čumákem. Já jsem jenom souhlasně přikývla a šla jsem za ní směrem na mýtinu.
Postupně jsem se začala učit, jak ovládat svou magii. Trvalo mi to celý rok, ale stále se mám, co učit. Jednoho dne si mě zavolal náš alfa.
"Shadow, myslím, že je načase, aby si se rozhodla jestli chceš zůstat s naší smečkou nebo odejít," řekl alfa a pozoroval mě svýma pronikavýma zelenýma očima. Zamyslela jsem se nad tím návrhem. Nechala bych tu matku a otce, ale pořád mě tu tížili vzpomínky na bratry a to bylo horší.
"Odejdu," řekla jsem po zamyšlení a alfa přikývl, nejspíše tuto odpověď čekal, protože celá smečka věděla o smrti mých bratrů a Winnera.
"Ať tě provází štestí," řekl alfa a já jsem odešla. Rozloučila jsem se s matkou a otcem a pak jsem odešla. Procházela jsem svět a byla jsem skoro všude, pak jsem našla Mhaenis a rozhodla jsme se, že tu začnu nový život.

http://generic.pixmac.com/4/stock-photos-blue-feather-allegory-46867052.jpg

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cinereo Cinereo | Web | 30. dubna 2012 v 19:38 | Reagovat

každého vlka, kteý bude aktivní je radno přivítat, takže VÍTEJ!

2 Meri Meri | 30. dubna 2012 v 19:42 | Reagovat

Hmmm , pěkná vlčice.. Vítej

3 Cinereo Cinereo | Web | 30. dubna 2012 v 20:08 | Reagovat

ty máš u mě výhodu, a to délkou povahy a příběhu, tohle se mi líbí i když jsem tě k tomu dokopával je to krásně dlouhé :-)  :-)

4 Liz Liz | Web | 30. dubna 2012 v 20:21 | Reagovat

[2]: díky :)

[3]: No jo mě musíš nakopnout abych se snažila

5 Gold Perse Gold Perse | 1. května 2012 v 11:01 | Reagovat

Vítej!!!

6 Andro Andro | 1. května 2012 v 16:30 | Reagovat

O ahoj...

7 gonki gonki | Web | 2. května 2012 v 18:01 | Reagovat

máš moc hezký blog

8 Andro Andro | 2. května 2012 v 19:11 | Reagovat

jj to jo[7]:

9 Andro Andro | 2. května 2012 v 19:12 | Reagovat

huuu už jsi ve smečce huuurá!

10 Meri Meri | 2. května 2012 v 19:34 | Reagovat

Andro, jsi tu??

11 Andro Andro | 2. května 2012 v 19:35 | Reagovat

ale já myslel opravdu v Rp jako v tom kde jsme! Prostě přijď k Androvi (jako Meri) a zeptej se ho! Jen on ti to řekne! :-D  :-D

12 Deny Deny | 2. května 2012 v 20:03 | Reagovat

Hezká vlčice -Promiń Meri- :-D

13 Conter Conter | 3. května 2012 v 19:21 | Reagovat

Máš hezký obrázek ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama