_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Callaina

25. května 2012 v 22:52 | Cinereo |  Vlci
jméno: Callaina
pohlaví: vlčice
věk: 4 roky
magie: voda
partner: - - -
postavení ve smečce: kappa
potomek: - - -
dovednosti:
vytrvalost: 6- cca 45 min.
inteligence: 4 - navrhne si sama taktiku na stádo 5-7 mladších srn bez srnce
síla: 6- ulovené dospělé srny
rychlost: 4-klus
Povaha:
Přátelskost, milost, obětavost, toto oplývá v jedné mladé vlčici jménem Callaina. Nikdy nezahálí aby pomohla svým přátelům v nouzi a nesnázích. Je velmi hyperaktivní a nedá se zastavit. Ale není to na škodu, alespoň zastane hodně práce ve smečce. Nemá ráda vlky s magií ohně kteří si myslí že magie ohně je nejlepší a nejdůležitější. Je docela hodně plachá, nevěří hlavně mladým vlkům, ale ke staríším vlkům chová úctu. Callaina je hadonoš. Jedno z mocných znamení na světě. Lehké vyprovokování ji dokáže proměnit v nelítostnou bestii. neprojevuje se pak na ní její milost a obětavost, naopak je nelítostná, krutá, agresivní a výbušná. Trvá i několik dní než se z tohoto dostane.
*dopíše se*
Příběh:
Narodila jsme se na lidský Halloween. V té noci byla velká bouřka s vichřicí a moji rodiče si mysleli že to je pro vlčata špatná znamení. A také byla, narodila jsem se jako jediné vlče v tomto vrhu. Ve smečce odpradávna koluje dědictví magie ohně, ale po čase se muselo vědět že se to dědictví jednou zlomí... Rodiče byli bety. Moje první dny byli jako každého vlčete. Pila jsem od matky a prozkoumávala okolí jeskyně. Asi po pár týdnech jsem vylezla ven. Bylo to úchvatné. Alfa smečky, jeden velký morous co čekal na každé vlče až se mu projeví magie ohně měl tři potomky. Byl to jeden vlk, a dvě jeho sestry. Onen vlk byl ten frajírek co byl vždy nejlepší. Mě byli tři měsíce a oni měli velký den. Rok jejich narození. V noci celá smečka stála u hory a čekala až se alfa vlčatům projeví magie. Vlčata hrdě stála na vrcholku a dívala se do zářivého měsíce, stále se nic nedělo vlčata byla stejná jejich oči měly stálou barvu, ale mne už to přestávalo bavit. Po chvíly se my začaly zavírat oči kolena prolamovat a nebilo my zrovna nejlépe. Poté jsem se už jen probudila a celá smečka mne s údivem pozorovela a heděla mi do očí. Nevěděla jsem co se děje až mi jeden z přetel pokynul směrem ke studánce, vyčerpaně jsem se zvedla a zahleděla se do vody. Mé oči změnily barvu, brzo se mi projevila magie, podezřele brzo. Ale nebyla to magie ohně neměla, jsem červené oči jako ostatní, mé oči byly modré, tedy spíše jedno oko temně modré a druhé modré jako oceán. Poté co se mi alfa podíval do modrých očí bezrozmyšlení prohlásil. ,,Je to Hadonoš! Přinese naší smečce jenom trápení, starosti a smůlu!" Všechny vlky najednou zalil strach, začali předemnou couvat, báli se mně....Alfa přistoupil k mým rodičům a vážně jim řekl do očí. ,,Pokud váš potomek neopustí do rozednění smečku, budete vyhnáni všichni tři!" Prohlásil to tvrdým jistýmm hlasem ve kterém nešla vidět žádná lež. Sice jsem hadonoš a rodiče proroctví věřili, ale taky mě milovali, ať jsem byla jakákoli. Chtěli odejít se mnou. Častně z rána. Ale já je nechtěla o smečku připravit. Utekla jsem....Bloudila jsem asi týden v pustém lese. Poté jsem narazila na malou jeskyni a vypadala opuštěně. Vlezla jsem do ni, ale byl tam vlk, nevypadal nepřátelsky. Přiblížila jsem se k němu a on na mě promluvil. "Kdo jsi? A co tu chceš?" Promluvil na mě hrubým chraptivým hlasem. Asi po dvou týdnech spřátelení se strarým vlkem mi nabídl že mě naučí přežít. skoro rok, už jsem byla skoro dospělá a přibloudil k nám šedivý vlk. Cinereo, tak se jmenoval, zkamarádali jsem se, ale po pár měsících odešel pryč. Ztratila jsme jedino přítele mého věku. Ještě asi dva roky jsme vyrůstala s tím starým vlkem, jeho jméno jsem enznala, ale to mi nevadilo. On nakonec zemřel a já ztěží odešla pryč.Putovala jsem lesem, údolím, horami, i jednou pouští a hledala, hledala, ale nevím co... Nakonec jsem se dostala někam kde to neznám, ale cítím tu něcdo zvláštního.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cinereo Cinereo | Web | 25. května 2012 v 22:53 | Reagovat

Hadonoš je jen jeden, dalšího už neberem :-D
A neberu už ani oční deformaci ;-)

2 Sissi Sissi | 26. května 2012 v 10:03 | Reagovat

Vítej! ;-)
Jsi první, koho tu  vítám.. :D

3 Armeny Armeny | 26. května 2012 v 20:38 | Reagovat

Vítej ve světě Mhaenis!! :-)

4 Callaina Callaina | 27. května 2012 v 19:06 | Reagovat

Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama