_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Magnezira

7. května 2012 v 23:14 | Akiko |  Vlci
Jméno: Magnezira
Věk: 4,7 let
Pohlaví: Vlčice
Magie: Země
Postavení ve smečce: kappa
Hodnost: ---
Partner: ---
Potomek: ---
Dovednosti:
rychlost: 5
síla: 6
vytrvalost:5
inteligence: 4


Povaha:
Na vlky kteří Magneziru neznají může působit stydlivě, nespolečensky nebo jako zarytá samotářka ale neměli byste ji soudit podle toho jaká vám připadá ale jaká je ve skutečnosti. Když ji totiž poznáte blíž zjistíte že vůči cizím vlkům je velmi opatrná a ostýchavá ale když vás trochu pozná a budete ji připadat přátelští bude se k vám také chovat přátelsky a nebude se s vámi vůbec ostýchat mluvit ale jen do doby dokud se nezačnete vyptávat na její sourozence což je pro ni dosti citlivé téma nebo na její minulost celkově. Na tato téma by jste si měli dávat pozor, mohlo by se totiž stát že z té přátelské Magneziry se stane velmi agresivní vlčice která by byla schopna na místě vás zabít. Pokud jí ale budete už od samého začátku vašeho rozhovoru připadat nebezpeční, bude se k vám chovat velmi ostražitě a odpovědi na vaše otázky z ní budete muset doslova páčit. Nerada si nachází nepřátele ale když ji prostě nejste sympatičtí tak se ji s vámi špatně povídá. Magnezira velmi ráda běhá po travnatých pláních také se ráda prochází lesy a poslouchá zpěv ptáků nebo přemýšlí o všem možném i nemožném a naopak nesnáší pobyt v horách, v místech kde není téměř žádná zeleň a v oblastech kde se nachází sopky. Má ráda všechny roční období kromě zimy. To nesnáší z důvodu že v zimě nic neroste. V případě oblíbenosti vlků z její strany má radši vlky kteří mají rádi zemi nebo vodu a naopak nesnáší vlky kteří ovládají oheň, ne že by je kvůli tomu nějak odsuzovala a odmítala se s nimi přátelit ale prostě je nebude mít nikdy tak ráda jako ostatní a nikdy jim nebude plně věřit. Magnezira je i tak trochu jiná tím že při chůzi ani běhu ji nejde slyšet a proto ji mnoho tvorů které potkala považovalo za vlčího ducha jenž bloudí kraji a měli z ní strach.
Příběh:
Narodila se spolu se svými sourozenci v pravé poledne někdy na podzim v Groinském hvozdu. Z prvních dnů si nic moc nepamatuje ale když už se dokázala udržet na nohách neustále utíkala ze zorného pole své matky Auterie, která ji a její sourozence vychovávala sama. Svého otce Magnezir nikdy nepoznali a matka byla tulačka bez smečky. Magnezira měla dvě sestry a jednoho bratra kterého měla ze všech nejraději. Její bratr se jmenoval Maurus a byl to neposedný vlk který Magneziru vždy zatáhl do nějakého průšvihu ale ji to nevadilo, ani ona nebyla z těch který se řídí pravidly a to byl taky důvod proč byli v jednom kuse v nějakém maléru. Auterie si s nimi nevěděla rady a jejich dvě sestry, Duantia a Terra se jich kvůli jejich přílišné divokosti bály. Jak ale Magnezira rostla začala se víc zajímat o přírodu než o lumpárny, Mauruse začala ignorovat a naopak se velmi spřátelila a Terrou. Auterie z toho měla radost jelikož i Terra se o ni velmi zajímala a ukázalo se že její magie je Země a myslela si že to bude i Magnezirina magie a myslela si to správně. Brzy po nich objevila svou magii i Duantia, byla to voda a nedlouho po nich ji objevil i Maurus jeho magii byl oheň a tím začaly problémy. Maurus byl totiž divoký a svým ohněm ničil přírodu čímž ubližoval Magneziře a Terře a ani přes jejich prosby ji ničit nepřestal. Auterie se mu v tom pokusila zabránit ale to ho jen ještě víc rozzuřilo a v návalu vzteku ji zabil. Sestry se toho zhrozily a rozhodly se utéct. Dlouho prchaly a navzájem se o sebe na cestě staraly. Když ale nabyly dospělosti přestaly prchat a rozhodly se že se začnou zdokonalovat v ovládání své magie aby se mohly v případě nouze Maurusovi postavit. Skoro rok se učili ovládat svou magii až ji vypilovali k naprosté dokonalosti a své spokojenosti a tak se rozloučily a začaly putovat každá sama. Magnezira nebyla za samotu ráda ale brzy se ji naučila využít ku vlastnímu prospěchu a zjistila že když je vlk sám zjistí o sobě víc věcí než když je ve smečce nebo si to aspoň myslela. Ve své samotě se naučila opatrnosti a nedůvěře ke každému koho potká a navíc tak tichému pohybování že ani kdyby jste sebevíc napínaly uši neslyšeli by jste ji přicházet. Proto ji každý tvor který ji třeba jen koutek oka zahlédl považoval za zlého ducha a prchali přední co jim nohy stačily. Magnezira jim to neměla za zlé a dál putovala světem až narazila na místo zvané Mhaeniz a rozhodla se že zde zkusí zůstat a žít novým životem a nemyslet na minulost.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama