_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Notte

9. května 2012 v 16:30 | Akiko |  Vlci
Jméno: Notte
Věk: 4 roky
Pohlaví: Vlčice
Magie: Země
Postavení ve smečce: ---
Hodnost: ---
Partner: ---
Potomek: ---
Dovednosti:
Rychlost:---
Síla:---
Vytrvalost:---
Inteligence:---

Povaha:
Notte je milá, spravedlivá, ochotná, citlivá, pohodová, tolerantní a svá. Citlivost je její špatná vkastnost, protože jí stačí jen říct "Proč sem vůbec lezeš?!" a hned má v očích slzy. Někdo by mohl říct, že je to slabota. Možná ano, ale ona to bere jako sobě přirozenou věc, takže to neřeší.
Mezi její špatné povahové vlastnosti patří arogantnost, sobeckost, tvrdohlavost, netrpělivost a trošku lenost. Nejhorší z nich je sobeckost. Hodně myslí na sebe a někdy hodně přehání. Líná je jen trochu, nejradši by se válela celý den v jeskyni na teploučké kožešině, ale na druhou stranu nesnáší nudu, takže ten svůj čumák přece jenom vystrčí. Ano, Notte je arogantní. Není to tak strašné, ale není to lepší jak lenost. Ovšem tuto vlastnost bere s humorem. Projeví se arogancí, ale nakonec se z toho vyklube žertík, který někdy myslí smrtelně vážně. Což nás může přivést k tvrdohlavosti. Je opravdu velmi tvrdohlavá. Stojí si za svými názory a výmysli. To může někdy někoho dohnat k šílenství. A její netrpělivost také. Když nemá něco hned, musí hledat něco jiného, co by ji zaměstnalo, popřípadě uklidnilo.
Někdy je dost uzavřená, protože si vzpomene na den, kdy ji Ireth opustil. Hodně o tom přemýšlí a někdy má pocit, že snad ona může za to, že od ní odešel, že si nenašel jinou partnerku, že odešel kvůli její dětskosti. No prostě to musela zavinit ona a je hrooozná chudinka (a jsme u sobeckosti, že..). Jakmile ji ale někdo rozveselí, tyto myšlenky zažene do nejtemnějšího kouta jejího vlčího mozečku.
Ráda se prochází v noci při úplňku. Měsíc pro ni, je koule energie, která jí přináší fantazii a pozitivní myšlenky. Hodně při těchto procházkách přemýšlí. Ráda vyje, potom totiž zapomíná na všechny problémy a nepovedené pokusy okouzlit. Miluje společnost, hlavně vlčat a vlkoušů. S vlčaty ráda dovádí a učí je novým věcem, s vlky se ráda seznamuje a navazuje nová přátelství. Ráda loví, od ryby až po losa. Nejradši však svou 'kořist' jen honí po lukách či v lesích a potom ji nechá na pokoji. To se jí pak hned zlepší nálada. Takže z toho vyplívá, že miluje humor. Ale ze všeho nejvíc miluje vodu..
Co nesnáší, jsou naivní vlkouni, co si myslí, že všechno ví a všechno znají (ne, že by se nestal případ, že by se takto zachovala). To se otočí, zamává ocasem a peláší si to na jiné místo. Jak už zde padlo, nesnáší nudu. To by si rovnou mohla ukousat drápy. Ano, má ráda společnost, ale když je někde 'trilion' vlků, radši se drží dál a vyhledá klidnější místo. Drží se stranou od rvaček a hádek. Když se ale někdy s někým pohádá (a věc je hlavně její vina), opravdu se nechystá dotyčnému vlkoušovi omluvit. Nakonec ji ale však někdo nebo nějaký důvod donutí se omluvit. S rvačkami je to jinak - do těch se raději neplete vůbec.

Příběh:
Notte se narodila v noci, když panovala sněhová bouře na Aljašce. Narodila se spolu s jejími sourozenci - všichni bráškové, jen jedna sestra. Měla je moc ráda, nejraději Kiriel, i když ona byla spíše samotářský typ. Všichni pocházeli z rodu Elris Pextra.
Po 4 týdnech se tato malá kulička vykobrtala ven z doupěte. "Jé, to je ale hezký svět!" křičela na celé území smečky. Vlci na ní hleděli jako na blázna, ale jí to bylo celkem jedno.
Během jedenácti měsíců se naučila lovit, prát se, výt a chovat se podle pravidel každé vlčí smečky. Ráda otravovala vlky vyšších hodností a vysloužila si za to výchovné držení čumáku od své matky.
Jednou, když měla donést z lesa pár malinových lístků, se zatoulala až daleko za hranice jejich smečky. Volala o pomoc vytím, ale nic. Toulala se několik dní a nocí, avšak hladem ani žízní netrpěla.
O měsíc déle narazila na černého vlka, do kterého se okamžitě zamilovala - jmenoval se Ireth. On jí lásku opětoval a oba se toulali všude. Zůstávali stále na severu a prozkoumávali různá území této velké oblasti.
Klusali, běhali a hráli si jako každý den, avšak něco je vyrušilo. Z nedalekého křoví vylezla puma. Vypadala hladově a to hodně. Projevila, že toto území patří jemu a nebojí se je odtamtud vyhnat. Stoupla si do obrané pozice, cenila své zuby a syčela jako správná puma. Ireth odstrčil Notte do křoví, aby se držela dál. Udělala tak a jen přihlížela tomu, co se teď stane. Ireth pouze výhružně zavrčel a odebral se k odchodu. Puma si odfrkla a stoupla si normálně a výtězoslavně zavrčela. Zaujaly ji také motýli, kteří si to kolem ní prolétly.
Notte se na Ireth vděčně podívala. Ten kývl a naznačil jí, aby odešli. Ani jeden z nich nechtěl mít problémy s pumou, i když by ji přeprali. Po pár dnech toulání, našli krásné jezero. Našli si útulnou a prostornou jeskyni a rozhodli se tam žít.
Jednoho studeného večera, kdy foukal velmi studený vítr, se vydal Ireth na lov. Notte seděla u jezera a přemýšlela, proč ji nevzal Ireth s sebou, jako vždy. Najednou uslyšela prasknutí větve. Prudce se otočila. Zavětřila, ale vítr vlál k lesu, odkud prasknutí uslyšela. Zavolala Irethovo jméno, ale místo toho se dočkala jen hraboše. Uchechtla se a dál pozorovala jezero. Zanedlouho už ucítila Irethův pach a vydala se za ním. Byl nedaleko jezera a pozoroval ji. Jakmile však viděl, že se k němu Notte vydala, otočil se a rozběhl se pryč. Notte se za ním nechápavě dívala a nakonec se za ním rozběhla. Trvalo jí to déle, ale brzy ho dohnala.
"Irethe, co seděje? Proč přede mnou utíkáš?" posadila se a dívala se mu nechápavě do očí.
"Notte, já..musím odejít - navždy" odvrátil od ní pohled a zvedl se.
"Proč? Provedla jsem něco špatného?" taky se zvedla.
"Ne, ale musím se vrátit k mojí smečce, nastoupit na místo mých rodičů a starat se o ni" podíval se jí kamenným pohledem do očí.
"A já jsem pařez?"
"Notte, není to kvůli tobě. Jakmile jsem se narodil, byla mi přidělena partnerka. Jako malý jsem se do ní zamiloval. Když jsem došel k závěru, že ale na místo svých rodičů nechci, utekl jsem. Teď jsem ale tu partnerku potkal a zdělila mi, že se musím vrátit a nastoupit na místo Alf, protože rodiče zemřeli. Mrzí mě to, ale je to má povinnost" řekl s odleskem v očích.
"Lžeš, vidím to na tobě!" vyštěkla a přitiskla uši k hlavě.
"Je neuvěřitelné, jak mě znáš" na chvíli se usmál, pak opět zvážněl a pokračoval. "Nalezl jsem vlčici, která je mi sympatičtější - ty jsi stále malá, Notte. Neklapalo by to" pousmál se, došel k ní a láskyplně ji naposledy olízl čumák. Notte se odvrátila, ale pak se na něj ještě podívala. "Nezapomenu na tebe, ale vzpomínky na tebe budou noční můrou. Zklamal jsi. Přesto..žij blaze, Irethe" usmála se na něj, ale uvnitř jí bodlo u srdce. Žila v Irethově stínu a netušila, jak umí zranit? Raději se rozeběhla k jezeru. Usoudila však, že ho musí opustit. Odešla a začala hledat vhodné místo pro nový život - stále ale myslela na Iretha.
Z Aljašky přešla více na jih. Našla si vhodné místo pro život. Tam narazila na stopu nějakého vlka. Nevěřila svému čumáku, ale bylo to tak. Radostí skákala do vzduchu a zjistila, že je to tu jiné.. Dál se toulala tou krajinou až zjistila, že je v zemi, která žila jen vlky, tam, kde je MHAENIS. Z lásky k irethovi ještě 'nevyrostla', ale doufá, že nikdy nikoho takového nepotká..

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Deny Deny | 12. května 2012 v 9:27 | Reagovat

Krásná vlčice takovej dlouhej příběěh ! :)

2 Notte Notte | Web | 12. května 2012 v 15:28 | Reagovat

[1]:Děkuju :)

3 Akiko KuraiTsuki Akiko KuraiTsuki | E-mail | Web | 12. května 2012 v 18:40 | Reagovat

[1]: To jsi neviděl příběh Night. Je tak dlouhý, že se nevejde do článku. Proto tam zatím není. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama