_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Snow

30. května 2012 v 21:03 | Akiko |  Vlci
Jméno: Snow
Věk: 4roky
Pohlaví: vlčice
Magie: oheň
Partner: ---
Potomek: ---
Postavení ve smečce: kappa
Hodnost:---
Dovednost:
Rychlost: 7
Síla: 2
Vytrvalost: 4
Inteligence: 7


Povaha:
Je to milá a přátelská vlčice. Má hodně ráda sníh a její nejoblíbenější roční období je zima, ostatně nejspíš proto, že se narodila v prosinci (přesněji 17. 12.), ale nejen kvůli tomu. Nemá ráda Zimy bez sněhu, protože se vždycky těší na sníh. Nenávidí horka a vedro (jako je v létě), ale přežije to. Teplo z ohně jí ale nevadí. Ráda se seznamuje s jinými vlky, ale je opatrná a neříká hned o sobě všechny podrobnosti. Ráda si hraje a je veselá, ale to neznamená, že nikdy není smutná nebo naštvaná. Nerada je středem pozornosti. Špatně snáší samotu, je radši ve skupině (stačí třeba jen jeden kamarád a už si nepřipadá tak osamělá). Není moc agresivní, ale když jde do tuhého bojuje za své přátele a smečku. Nerada se na někoho moc dlouho zlobí, ale pamatuje si to co jí udělal. Nemá ráda vlky, kteří nemají smysl pro humor a všechno kazí (prostě škarohlídy). Nechává si věci pro sebe, ale smečce/klanu by byla věrná. Bojí se zvuků, které jsou podezřele lidské. Má výborný sluch, nepotřebuje vidět k tomu, aby poznala kde někdo stojí podle okolních zvuků (ale nepozná kdo, na to už potřebuje čumák ).
Příběh:
Snow se narodila 17. Prosince ve smečce, která měla nějaké jméno, ale Snow byla moc malá na to, aby si ho stačila zapamatovat. Její matka byla později vyhnaná kvůli nějaké kravině, kterou si Snow nepamatuje (byly jí tehdy asi 2 měsíce). Její mamka si vzala Snow a její dva sourozence (bratra a sestru) s sebou na cestu ze smečky. Potom přišla krutá vánice a její matka vzala jednoho jejího sourozence do nory. Snow byla se svou sestrou venku. Potom přišla znovu její matka, ale bez bratra. Rozhodovala se, kterou z nich má vzít první. Rouhodla se pro Snow a vzala jí do nějaké nory za jejím bratrem. Snow se k bratrovy přitulila a společně se zahřívali a vyhlíželi svou matku. Už jí vyděli i se svou sestrou jak se blíží, ale potom se ozval výstřel a její matka padla mrtvá k zemi. Potom přiběhl nějaký pes, vzal jejich sestru do tlamy a odešel s ní, po psovi přišli na řadu lidi. Odnesli tělo jejich mrtvé matky a Snow zůstala se svým bratrem sama v ledajaké noře uprostřed vánice. Jak se tak dívali ven na krev jejich matky, kterou si odvezli pytláci, nevšimli si, že se za nimi vynořila liščí hlava. Liška se na ně podívala, potom se podívala ven a vzala je do tlamy. Odnesla si je do nory, do tepla a dala jim maso z králíka (sice by ještě maso jíst neměli, ale liška neměla nic jiného, co by jim mohla dát). Liška se jim představila, jmenovala se Černá tlapa a Snow si všimla, že je celá bílá (jako polární liška) jenom tlapky má černé. Snow lišce řekla, že jim jejich matka nestihla dát jména a tak jsou prostě Vlče 1 a Vlče 2. Liška zavrtěla hlavou a Snow pojmenovala Snow (jako Sníh) a jejího bratra pojmenovala Ice (jako Led). Vychovávala je hodně dlouho a vlčata rostla a sílila. Když už byla tak velká, že se nevešla do liščí nory, začali hrabat větší noru, která byla velmi blízko nory Černé tlapy. Vyhrabali noru a dlouho žili s liškou Černou tlapou v lese. Později liška zestárla a Snow to s ní přestalo bavit. Rozhodla se začít žít nový život ve smečce. Rozloučila se s liškou a s bratrem Iceem a vyrazila do světa. Šla dlouho až narazila na tento kraj. Našla tuto fajnovou smečku a rozhodla se žít s ní.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cinereo Cinereo | 31. května 2012 v 11:02 | Reagovat

hele, registrace se bude dělat naráz a ne po částech!

2 Cinereo Cinereo | 31. května 2012 v 15:29 | Reagovat

jedno slovo an tvoji registraci: KRÁTKÉ!

3 Snow Snow | 31. května 2012 v 17:47 | Reagovat

[1]: já jsem jáí nepsala po částech 8-O
[2]: co přesně mám dopsat?

4 Cinereo Cinereo | Web | 3. června 2012 v 20:04 | Reagovat

co třeba prodloužit povahu a příběh?!

5 FirePaw/Snow FirePaw/Snow | 5. června 2012 v 15:40 | Reagovat

[4]:ok! a nebuď hned tak naštvanej.

6 Cinereo Cinereo | Web | 5. června 2012 v 15:57 | Reagovat

[5]: Hmm....a podle čeho soudíš že jsem naštvanej?

7 FirePaw FirePaw | 5. června 2012 v 16:16 | Reagovat

[6]: podle vykřičníků. :-D
TADY:
POVAHA:
Je to milá a přátelská vlčice. Má hodně ráda sníh a její nejoblíbenější roční období je zima, ostatně nejspíš proto, že se narodila v prosinci (přesněji 17. 12.), ale nejen kvůli tomu :D. Nemá ráda Zimy bez sněhu, protože se vždycky těší na sníh. Nenávidí horka a vedro (jako je v létě), ale přežije to. Teplo z ohně jí ale nevadí. Ráda se seznamuje s jinými vlky, ale je opatrná a neříká hned o sobě všechny podrobnosti. Ráda si hraje a je veselá, ale to neznamená, že nikdy není smutná nebo naštvaná. Nerada je středem pozornosti. Špatně snáší samotu, je radši ve skupině (stačí třeba jen jeden kamarád a už si nepřipadá tak osamělá). Není moc agresivní, ale když jde do tuhého bojuje za své přátele a smečku. Nerada se na někoho moc dlouho zlobí, ale pamatuje si to co jí udělal. Nemá ráda vlky, kteří nemají smysl pro humor a všechno kazí (prostě škarohlídy). Nechává si věci pro sebe, ale smečce/klanu by byla věrná. Bojí se zvuků, které jsou podezřele lidské. Má výborný sluch, nepotřebuje vidět k tomu, aby poznala kde někdo stojí podle okolních zvuků (ale nepozná kdo, na to už potřebuje čumák :D).
A PŘÍBĚH:
Snow se narodila 17. Prosince ve smečce, která měla nějaké jméno, ale Snow byla moc malá na to, aby si ho stačila zapamatovat. Její matka byla později vyhnaná kvůli nějaké kravině, kterou si Snow nepamatuje (byly jí tehdy asi 2 měsíce). Její mamka si vzala Snow a její dva sourozence (bratra a sestru)  s sebou na cestu ze smečky. Potom přišla krutá vánice a její matka vzala jednoho jejího sourozence do nory. Snow byla se svou sestrou venku. Potom přišla znovu její matka, ale bez bratra. Rozhodovala se, kterou z nich má vzít první. Rouhodla se pro Snow a vzala jí do nějaké nory za jejím bratrem. Snow se k bratrovy přitulila a společně se zahřívali a vyhlíželi svou matku. Už jí vyděli i se svou sestrou jak se blíží, ale potom se ozval výstřel a její matka padla mrtvá k zemi. Potom přiběhl nějaký pes, vzal jejich sestru do tlamy a odešel s ní, po psovi přišli na řadu lidi. Odnesli tělo jejich mrtvé matky a Snow zůstala se svým bratrem sama v ledajaké noře uprostřed vánice. Jak se tak dívali ven na krev jejich matky, kterou si odvezli pytláci, nevšimli si, že se za nimi vynořila liščí hlava. Liška se na ně podívala, potom se podívala ven a vzala je do tlamy. Odnesla si je do nory, do tepla a dala jim maso z králíka (sice by ještě maso jíst neměli, ale liška neměla nic jiného, co by jim mohla dát). Liška se jim představila, jmenovala se Černá tlapa a Snow si všimla, že je celá bílá (jako polární liška) jenom tlapky má černé. Snow lišce řekla, že jim jejich matka nestihla dát jména a tak jsou prostě Vlče 1 a Vlče 2. Liška zavrtěla hlavou a Snow pojmenovala Snow (jako Sníh) a jejího bratra pojmenovala Ice (jako Led). Vychovávala je hodně dlouho a vlčata rostla a sílila. Když už byla tak velká, že se nevešla do liščí nory, začali hrabat větší noru, která byla velmi blízko nory Černé tlapy. Vyhrabali noru a dlouho žili s liškou Černou tlapou v lese. Později liška zestárla a Snow to s ní přestalo bavit. Rozhodla se začít žít nový život ve smečce. Rozloučila se s liškou a s bratrem Iceem a vyrazila do světa. Šla dlouho až narazila na tento kraj. Našla tuto fajnovou smečku a rozhodla se žít s ní.

Snad už to je podle tvých představ. :-P

8 FirePaw/Snow FirePaw/Snow | 5. června 2012 v 16:16 | Reagovat

a už musím, ahoj ;)

9 FirePaw/Snow FirePaw/Snow | 5. června 2012 v 16:39 | Reagovat

[8]:tak nakonec tu jsem :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama