_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Keila

31. července 2012 v 16:38 | Cinereo |  Vlci
Jméno: Keila Darmich
Věk: 4 roky
Pohlavý: vlčice
Magie: Země
smečka: - - -
postavení: - - -
partner: - - -
dovednosti:
Rychlost: 5
Síla: 5
Vytrvalost: 5
Inteligence: 5
Povaha:
Její kladné vlastnosti jsou že neodmítne nikoho kdo potřebuje pomoc..Pro ostatní by udělala cokoliv, pokud si to zaslouží..nepomáhá lhářům, podvodníkům...ty nesnáší..Keila je velice žárlivá i na ty na které nemusí..Je až přehnaně přecitlivělá...Stačí že jí někdo nemá rád a je psychicky na dně...Potřebuje někoho kdo jí bude mít rád takovou jaká je..Nemá ráda když je středem pozornosti..většinou jí trvá dlouho než se rozkouká...Ráda bývá osamotě...
příběh:
když byla Keila vlče, byla nejmenší ze všech. Měla 5 sourozenců, a byla ze všech nejslabší, k jídlu se dostávala jako poslední.Velice ráda lovila když byla trošku větší šla si zalovit. Keila se ztratila. Potkala Statnou vlčici Kešu. Keša se o ní starala jako o vlastní vlče. Jednoho dne šla Keša na lov a Keilu nechala v doupěti. Keila čekala pár hodin, ale Keša nikde, tak se jí vydala hledat. Bohužel ji nenašla. Keilu to velice ranilo. Byla vyčerpaná a tak se šla napít k řece a po cestě uviděla zvadlou květinu. Keila se na ní zahleděla a Květina rozkvetla. Keila byla v šoku a zapomněla na svou velkou žízeň. Zkoušela "uzdravovat" stromy a vedlo se jí. Po čase zjistila, že dokáže aby ze země něco vyrostlo. Tak přišla na svou Magii. Jednoho dne potkala Algarana,Altického Vlka. Zamilovala se do něj a on do ní taky. Byli spolu půl roku, ale potom se stala hrozná věc. Algarana při lovu zabil medvěd. Keila šílela. Slíbila si, že už nikdy nebude milovat někoho jiného, ale svůj slib nedodržela. Jednou jí oslovil Wasdreq. Ze samé samoty ho přijmula. Byli spolu šťastní. Po měsíci Keila byla březí. Když to Wasdreq zjistil opustil ji. Keilu to mrzelo, ale moc to neřešila. Záleželo jí jen na vlčatech. Jednou šla lovit a když napadla statného jelena, tak jí kopl do břicha. Keila potratila. A teď je tu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Meri Meri | 31. července 2012 v 16:41 | Reagovat

Vítej..

2 Keila Keila | 31. července 2012 v 16:45 | Reagovat

Díky:))

3 Däre Däre | E-mail | 15. srpna 2012 v 21:45 | Reagovat

Keily, až tu budeš, chat! Potřebuji s tebou mluvit, nutně! :)

4 Keila Keila | 17. srpna 2012 v 13:47 | Reagovat

Dobrá..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama