_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Srpen 2012

hierarchie

27. srpna 2012 v 0:19 | Cinereo |  tuláci
tuláci nemají hierarchii, všichni spadají pod postavení kappa, nikdo nikomu nemůže poročet nebo ho vyštvávat z území, ovšem pokud na území tuláků vstoupí alfa jiné smečky je on nadřazenější a to i ostatní hodnosti nad kappa.
Existuje ovšem alfa tulák, je to ten nejsilnější a nejtolerantnější tulák, ostatní z něho mají úctu, tento alfa tulák určují alfy ostatních smeček, nemůže být zvolen sám a nemusí být ani zvolen. Nemůže všaak velet celému území tuláků, je pouze nadřazenější co se týče potravy. Pokud nějaký tulák najde mršinu a přijde tam alfa tulák, patří mršina alfa tulákovi a tulák nesmí odmlouvat. Ovšem alfa tulák může být svržen jiným tulákem přes boj, pokud prohraje alfa tulák bude druhý tulák alfou a pokud vyhraje alfa tulák obvykle se stává že si chce tulák najít jinou smečku jelikož by ho mohl i alfa tulák zabít.

tuláci:

Kyoshi Tanaka
Sissi
Zoom

ostatní co jsou tuláky pište do komentářů

Hierarchie smečky Lathros

27. srpna 2012 v 0:12 | Cinereo |  Smečka Lathros

Alfa:

Cinereo

Beta:

- - -

Gamma:

- - -

Delta:

- - -

Kappa:

Meri
Moon
Onis

Wattir

9. srpna 2012 v 19:34 | Cinereo |  Info o Mhaenissu

Wattir

Wattir je docela neškodnný tvor co obývá jezero. Je velmi vzácný a moc se neobjevuje. Nemá žádné plíce a je velmi náchylný na okolní prostředí, má rád tmu, proto se zdržuje při dně. Nedokáže ani na chvíli vyplavat na hladinu, ihned by se udusil, má moc citlivé žábry. Všem se může zdát jako že plíce má, ale jeho žábry jsou zkryté mezi spirálami na krku. Živí se rybama a nesnáší pokud se mi někdo přimotá k teritoriu. Má silný stisk s zubech a mršnost v ocase, vlka dokáže přivést do mdlob a nebo také nalomit jeho kost.
Vlkům se na očích moc neukazuje, má z vlků strach a úmyslně se jim vyhýbá v bahně na dně, proto je skoro nemožné ho vidět, ale pokud on sám chce tak se ukáže, ale nesnáší když vidí vlky chytat ryby, na to je skoro alergický, je hodně háklivý an jejich lov a myslí si že je může lovit jen on.
Nerodí živá mláďata, klade vejdce ve vodních řasách a do jeich vylíhnutí je hlídá samec, po narození jeich výchovu přebírá matka a otec chytá ryby y ochrańuje území. Nemají dobrý čich a mláďata se vylíhnou sotva deset centimetrů velká. Hodně často se mláďata stávají potravou větších savců a v jednom hnízdě jich přežije obvykle pouze jedno, při velkém štestí. Samice mohou mít mladé pouze jednou za život a samci dvakrát.
Info:
název: Wattir
hmotnost: 15-30 kg
délka bez ocasu: 90 cm
délka ocasu: 25 cm
max. věk dožití: 5 let
počet vajec za život: 4
výskyt: všechna jezera


Moon

8. srpna 2012 v 13:50 | Cinereo |  Vlci
Jméno: Moon
věk: 3 roky
pohlaví: vlk
magie: oheň
smečka: Lathros
postavení: kappa
partnerka: Meri
potomci: - - -
dovednosti:
rychlost: 7
síla: 5
výdrž: 5
inteligence: 3
povaha:
Moon je milý a velice rozvážný vlk. Velmi rád sleduje měsíc a nebe plné hvězd. Rád si hraje s ohněm ale má ukrutný strach z vody. Je zábavný a energický. Je přátelský a neváhá se pustit do pomáhání jiným vlkům. Je precizní a pracovitý. Za každou cenu se snaží ochránit své přátele a blízké. Položil by pro ně i život. Má velmi rád dobrodružství a nesnáší zradu. Je výbušný,ale když se splete dokáže se za svou chybu omluvit. Když přijde do smečky nový vlk je velice ostražitý a je velice důvěřivý. Ale když ho někdo zradí musí si pracně vybojovávat zpět jeho důvěru.Je docela nešikovný ale když se snaží dokáže mnoho věcí. Miluje vlčata a své přátele a partnerku (kdyby měl). Je veůice tvrdohlavý a hrdý.
příběh:
Moon se narodil jako poslední vlče ze tří vlčat alfům. Ctil svou matku a v otci měl svůj vzor,chtěl být jako on a jít v jeho šlépějích. Jeho sestry už měli v jednom roku svou magii a Moon jí pořád nedostával. Už ztrácel naději ,ale jeho dobří přátelé ho drželi nad vodou. Měl jednoho nejlepšího kamaráda,který se jmenoval Mufasa a neustále si spolu hráli. Mufasa už měl magii ohně a byl o 2 roky starší než Moon ale pořád si spolu dobře rozuměli. Moon se šel s Mufasou projít k vodopádu a uslyšeli nějaké divné zvuky. Najednou uslyšeli řev. Vycházelo to z tábora a tak se rozběhli zpátky do smečky.Našli smečku jak bojuje s cizími vlky na život a na smrt. Chtěli jim pomoct ,ale vlci z jejich smečky je drželi stranou. Mufasa někam zmizel a Moon tam zůstal sám...Byl to dlouhý boj a Moonova smečka prohrávala. Vlci nechali na živu alfy a zahnali je k vodopádu i s Moonem. Moon nikde neviděl Mufasu ...doufal že utekl. Dovedli je k vodopádu. Mufasa se najednou objevil ale stál v čele těch cizích vlků. Moon se podivila když mu Mufasa vysvětlil že ho celou tu dobu vodil za nos a byl to špeh. Moon se naštval a když je ti vlci s Mufasou shazovali do vodopádu...Moon udělal pomocí své nově objevené magie ohnivý bič a stáhl sebou i Mufasu. Rodiče a sourozenci ses ním naposledy rozloučili a Moon když se probudil nelezl jeho blízké mrtvé na břehu řeky avšak tělo Mufasy nenašel. Dva roky se toulal sám a přísahal že se pomstí. Nalezl novou smečku z Mhaenisu a doufal že zde najde novou rodinu.
funkce

5. srpna 2012 v 20:41 | Akiko a Cinereo
Pár novinek
Na Mhaenisu se odedneška budou rozdělovat funkce pro jednotlivé administrátory a kontrolory.
Pro začátek co funkce znamenají:
administrátor: jako jediný mápřístup na blog a jeho chod, má rozhodující slovo
kontrolor: může mazat příspěvky ve hře a radit s registrací (NE je schvalovat!)

jelikož má Mhaenis málo aktivních členů pro začátek je určen jen jeden kontrolor.

Tak tedy ti vlci funkcí:
Akiko: přiděluje obrázky vlkům, schvaluje vlčata (admin)
Cinereo: schvaluje registrace a registrace vlčat (admin)
Kyoshi Tanaka: může pomáhat v registraci a mazat zbytečné a chybné příspěvky (kontrolor)
(pokud bude kyoshi souhlasit, jinak bude kontrolor jiný vlk)

Ps: Kontrolorem se může stát jen vlk s dokonalou registrací, řádnými příspěvky a neměl žádné problémy c vlky a hlavně adminy!

Betty

4. srpna 2012 v 20:20 | Akiko |  Vlci
Jméno: Betty
věk: 3 roky
pohlaví: Vlčice
Magie: Voda
Rychlost:5
Síla:5
Vytrvalost:4
Inteligence: 6
partner: - - -
smečka: - - -
Postavení ve smečce: ---

Santhros - popis

4. srpna 2012 v 0:55 | Akiko |  Smečka Santhros
Název smečky: Santhros
Alfa: Akiko
Poloha: Severní část Mhaenissu

Na severní části Mhaenissu se rozkládá smečka Santhros. Poloha na severu je tu dosti zrádná. Není tu stále jen zima. Většina území smečky se nachází v mírném pásu bez větších výkyv teploty. Jen severnější část bývá chladná a větrná.
Hlavní jeskyně smečky se nachází v pahorku Zantie. Není velká a vchod je těžko viditelný kvůli keřům a stromům, kteří ho maskují. Ale i tak menší smečce může vyhovovat. Tok řeky Eternee nám dává potřebnou čerstvou vodu. Kvůli tomu, že je blízko svého pramene, je rychlá a průzračně čistá. I když možná trochu studená. Tmavý vlčí lesík je znám pro svůj vysoký výskyt zvěře, ale i lesních lvů. Naproti tomu Várijský les je klidný a bezpečný. Je nutno podotknout, že v Malém Ferienském lese se stále nacházejí Bílé srny a jejich lov je zakázán. Bílé srny se ale občas vyskytují i ve Velkém Ferienském lese. Zamrzlé jezero je největší vodní plocha na celém Mhaenissu. Celé zamrzá ale jen v zimě. Během roku jsou zamrzlé jen okraje a v létě nic. Voda je studená, ale dá se v ní koupat i jí pít. Dejte si raději pozor na křehký led. Spadnout do probořené díry po ledu je smrtelně nebezpečné.
Lovná zvěř jsou tu srny a mufloni. Nacházejí se tu i králíci a zající, ale ne tak v hojném počtu jako u Hory Osudu a Kattarinské pláni.
Největší nebezpečí nám hrozí od ledových medvědů ze severní Ledové planiny a Suentarských vrcholů. Za potravou se občas zatoulají až na naše území a naší povinností je, chránit smečku před nimi. Dalším nebezpečím je blízkost pastviny Kréy a tím pádem i tříhlavého psa Kerberose. Bezdůvodně ho napadnout nesmíte, ale pokud vás bude ohrožovat, braňte se jak nejlépe můžete. Občas tu můžeme potkat, nebo spíše zdálky zahlédnout, i Modrého orla. Jsou vzácní, ale žijí právě na severu Mhaenissu.
Vítám vás na severu...

Lathros-popis

2. srpna 2012 v 21:23 | Cinereo |  Smečka Lathros
název: Lathros
alfa: Cinereo
poloha: jižní část Mhaenisu


Smečka lathros se rozkládá na jižní části Mhaenisu, má hodně různorodých území. Poušť,lesy, pole,řeky, jezero, bažinu, kaňon, horu a kráter. Nejčastější lovnou zvěří jsou laně a králíci, nebezpečí hrozí tak akorát Quinby, nachází se tam jak růžový tak modrý. V době jara se řeky na nejjižnější části hodně rozvodňují a hrozí podemletí země a bažiny.
V tomto území se jeskyně nachází pouze vzácně, převážně si vlci musí hrabat nory popřípadě hledat nějaké útulné místo na vyvýšeném místě.
Nejvíce obydlené území je Cekarský stinný a slunný les, jezero Morteen se moc nevyužívá, používá se pouze když je jižní část zatopená od řek. Zakázané území jest Kraerská bažina jelikož bahno v ni je hodně hluboké a vlku hrozí nebezpečí.
Počasí není ani teplé, ani chladné,je spíš mírné,jedině u pouště je počasí teplejší než na ostatních částech.
Hranice smečky se nachází blízko Humanulum Malum, toto územíje přísně zakázané! Pouze v doprovodu alfy či Beta samce.
Smečka se obvykle schází u Rohatce kde je i menší jeskyně kde se schovává potrava, Rohatec je prasklý a proto do jeho zlomeniny je vstup zakázán, mezi prasklé kamení se dá lehce zaseknout tlapa a z toho vznikají nepříjemnosti.

Renee

2. srpna 2012 v 13:05 | Cinereo |  Vlci
Jméno: Renee
věk: 3 roky
pohlaví: Vlčice
Magie: voda
Rychlost:5
Síla:3
Vytrvalost:5
Inteligence:7
partner: - - -
smečka: - - -
Povaha:
Nespoutaná,vychytralá,mazaná,ochotná,ráda se bavím na účet ostatních ale tak aby je to neranilo,rozhodně se nerada hádám,jsem hrozně ale opravdu hrozně tvrdohlavá.Pokud se hádat začnu je to zlý já totiž hádky moc nemusím,ale když už se hádám tak alespon pořádně!Ráda flirtuju a mám ráda vlky jinak ochotná jsem ale radši bych se vyhla jakékoliv práci...Ještě něco nesnáším puntíčkáře! Ráda se vyhřívá na sluníčku a má docerla ráda vodu,nesnáší hádání a povišování se nad někým, někdy je ale natvrdlá a když jí jeněkdo nesimpatickej, radši to hned dá najevo, než bude pozdě. Když se spálí o oheň obvikle vybuchne např. takhle:
PALÍ,PÁLÍ pomóóóc záchrana HELP !
Hihihi, no jo to je celá ona, nesnánáší když ji někdo koukne do ocasu a nebo jí na něj šlapne, ocas je její nejcitlivější místo.
Příběh:
na Mhaenis jsem se dostala asi takto:žila jsem v až moc klidné smečce,jenže jednoho dne les zachvátil požár,tak jsem se rozhodla zasáhnou, protože jsem byla jediná kdo si ho všiml tak jsem se sebrala a pokusila se splných plic zavít jenže to znělo spíš jako zakňučení všichni se mi začali smát a já se bez jediného štěknutí dala na útěk schovala jsem se do jeskyně na druhý den jsem zjistila že jsem jediná kdo přežil pokusila jsem se o nové zavití a najednou mi to šlo a začala jsem se toulat a toulala jsem se a toulala až jsem se dotoulala do jedné jeskyně, kde bydlel jeden starý vlk jménem Muko. Seznámila jsem ho s tím co se za poslední dny událo a on mě naučil vše potřebné k magii. Jenže přišel den kdy se vlk vydal ulovit nám oběd a sežral jed. Nepřežil to…Jednoho dne jsem jen tak běžela a chytla se do pytlácké pasti začala jsem výt až najednou okolo mě běžel vlk samotář je to tak prostěsi žil sám v lesích, kterého jsem mimochodem viděla poprvé ve svém už tak dobrodružném životě chvilku okolo mě pobíhal pak mě očichával a pak se stalo to jsem si z celého svého vlčího srdce přála osvobodil mě i když mě neznal a já ho mohla klidně zabít osvobodil mě a jámu byla vděčná začala jsem mu vyprávět jak jsem se dostala až sem a co tu pohledávám on mi vysvětlil že je to jeho území a že tu obvikle nikdo není a on žije sám, rozhodla jsem se u něj zůstat alespoň na pár týdnů moc jsem se naučila jenže přišel ten očekávaný den, den loučení tekli slzy já se vydala na cestu na cestu bloudění po lesích a tak jsem našla vás.
PS: Muko nebyl samotář žil poblíž jedné smečky.