_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Moon

8. srpna 2012 v 13:50 | Cinereo |  Vlci
Jméno: Moon
věk: 3 roky
pohlaví: vlk
magie: oheň
smečka: Lathros
postavení: kappa
partnerka: Meri
potomci: - - -
dovednosti:
rychlost: 7
síla: 5
výdrž: 5
inteligence: 3
povaha:
Moon je milý a velice rozvážný vlk. Velmi rád sleduje měsíc a nebe plné hvězd. Rád si hraje s ohněm ale má ukrutný strach z vody. Je zábavný a energický. Je přátelský a neváhá se pustit do pomáhání jiným vlkům. Je precizní a pracovitý. Za každou cenu se snaží ochránit své přátele a blízké. Položil by pro ně i život. Má velmi rád dobrodružství a nesnáší zradu. Je výbušný,ale když se splete dokáže se za svou chybu omluvit. Když přijde do smečky nový vlk je velice ostražitý a je velice důvěřivý. Ale když ho někdo zradí musí si pracně vybojovávat zpět jeho důvěru.Je docela nešikovný ale když se snaží dokáže mnoho věcí. Miluje vlčata a své přátele a partnerku (kdyby měl). Je veůice tvrdohlavý a hrdý.
příběh:
Moon se narodil jako poslední vlče ze tří vlčat alfům. Ctil svou matku a v otci měl svůj vzor,chtěl být jako on a jít v jeho šlépějích. Jeho sestry už měli v jednom roku svou magii a Moon jí pořád nedostával. Už ztrácel naději ,ale jeho dobří přátelé ho drželi nad vodou. Měl jednoho nejlepšího kamaráda,který se jmenoval Mufasa a neustále si spolu hráli. Mufasa už měl magii ohně a byl o 2 roky starší než Moon ale pořád si spolu dobře rozuměli. Moon se šel s Mufasou projít k vodopádu a uslyšeli nějaké divné zvuky. Najednou uslyšeli řev. Vycházelo to z tábora a tak se rozběhli zpátky do smečky.Našli smečku jak bojuje s cizími vlky na život a na smrt. Chtěli jim pomoct ,ale vlci z jejich smečky je drželi stranou. Mufasa někam zmizel a Moon tam zůstal sám...Byl to dlouhý boj a Moonova smečka prohrávala. Vlci nechali na živu alfy a zahnali je k vodopádu i s Moonem. Moon nikde neviděl Mufasu ...doufal že utekl. Dovedli je k vodopádu. Mufasa se najednou objevil ale stál v čele těch cizích vlků. Moon se podivila když mu Mufasa vysvětlil že ho celou tu dobu vodil za nos a byl to špeh. Moon se naštval a když je ti vlci s Mufasou shazovali do vodopádu...Moon udělal pomocí své nově objevené magie ohnivý bič a stáhl sebou i Mufasu. Rodiče a sourozenci ses ním naposledy rozloučili a Moon když se probudil nelezl jeho blízké mrtvé na břehu řeky avšak tělo Mufasy nenašel. Dva roky se toulal sám a přísahal že se pomstí. Nalezl novou smečku z Mhaenisu a doufal že zde najde novou rodinu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meri Meri | 8. srpna 2012 v 14:13 | Reagovat

Vítej ;)

2 Moon Moon | 9. srpna 2012 v 7:33 | Reagovat

děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama