_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Renee

2. srpna 2012 v 13:05 | Cinereo |  Vlci
Jméno: Renee
věk: 3 roky
pohlaví: Vlčice
Magie: voda
Rychlost:5
Síla:3
Vytrvalost:5
Inteligence:7
partner: - - -
smečka: - - -
Povaha:
Nespoutaná,vychytralá,mazaná,ochotná,ráda se bavím na účet ostatních ale tak aby je to neranilo,rozhodně se nerada hádám,jsem hrozně ale opravdu hrozně tvrdohlavá.Pokud se hádat začnu je to zlý já totiž hádky moc nemusím,ale když už se hádám tak alespon pořádně!Ráda flirtuju a mám ráda vlky jinak ochotná jsem ale radši bych se vyhla jakékoliv práci...Ještě něco nesnáším puntíčkáře! Ráda se vyhřívá na sluníčku a má docerla ráda vodu,nesnáší hádání a povišování se nad někým, někdy je ale natvrdlá a když jí jeněkdo nesimpatickej, radši to hned dá najevo, než bude pozdě. Když se spálí o oheň obvikle vybuchne např. takhle:
PALÍ,PÁLÍ pomóóóc záchrana HELP !
Hihihi, no jo to je celá ona, nesnánáší když ji někdo koukne do ocasu a nebo jí na něj šlapne, ocas je její nejcitlivější místo.
Příběh:
na Mhaenis jsem se dostala asi takto:žila jsem v až moc klidné smečce,jenže jednoho dne les zachvátil požár,tak jsem se rozhodla zasáhnou, protože jsem byla jediná kdo si ho všiml tak jsem se sebrala a pokusila se splných plic zavít jenže to znělo spíš jako zakňučení všichni se mi začali smát a já se bez jediného štěknutí dala na útěk schovala jsem se do jeskyně na druhý den jsem zjistila že jsem jediná kdo přežil pokusila jsem se o nové zavití a najednou mi to šlo a začala jsem se toulat a toulala jsem se a toulala až jsem se dotoulala do jedné jeskyně, kde bydlel jeden starý vlk jménem Muko. Seznámila jsem ho s tím co se za poslední dny událo a on mě naučil vše potřebné k magii. Jenže přišel den kdy se vlk vydal ulovit nám oběd a sežral jed. Nepřežil to…Jednoho dne jsem jen tak běžela a chytla se do pytlácké pasti začala jsem výt až najednou okolo mě běžel vlk samotář je to tak prostěsi žil sám v lesích, kterého jsem mimochodem viděla poprvé ve svém už tak dobrodružném životě chvilku okolo mě pobíhal pak mě očichával a pak se stalo to jsem si z celého svého vlčího srdce přála osvobodil mě i když mě neznal a já ho mohla klidně zabít osvobodil mě a jámu byla vděčná začala jsem mu vyprávět jak jsem se dostala až sem a co tu pohledávám on mi vysvětlil že je to jeho území a že tu obvikle nikdo není a on žije sám, rozhodla jsem se u něj zůstat alespoň na pár týdnů moc jsem se naučila jenže přišel ten očekávaný den, den loučení tekli slzy já se vydala na cestu na cestu bloudění po lesích a tak jsem našla vás.
PS: Muko nebyl samotář žil poblíž jedné smečky. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rene Rene | 2. srpna 2012 v 13:08 | Reagovat

super díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama