_Hra není v provozu_

---------------------------------------------------Dnes:---------------------------------------------------
Přišlo léto. A s ním i vysoké teploty. Občas se o slovo přihlásí nějaká ta bouřka, ale většinu času slunce praží do všeho, co mu přijde do cesty. Držte se raději blízko řek a jezer. Jen na severní půlce Mhaenissu sněží. Je to zvláštní rozdíl. K večeru je vzduch už snesitelnější a teploty klesají. Do oblastní Humanum Malum přijelo několik loveckých výprav. Takže se jejich lov téměř zdvojnásobil.

-------------------------------------------------Informace:---------------------!-------------------------
Whanalové se stahují zpátky ke Kraerské bažině.
Mrtvý les je stále zakázán.
Na mnoha místech se třese zem a krátery vybuchují.
Ve Vlčích lesíkách jsou stále lvi.
Kolem zbořeného Katterinského kráteru se schromáždilo hodně vlků magie.
Země kolem řeky Eternéé chytá zvláštní fialový nádech.

Santhros - popis

4. srpna 2012 v 0:55 | Akiko |  Smečka Santhros
Název smečky: Santhros
Alfa: Akiko
Poloha: Severní část Mhaenissu

Na severní části Mhaenissu se rozkládá smečka Santhros. Poloha na severu je tu dosti zrádná. Není tu stále jen zima. Většina území smečky se nachází v mírném pásu bez větších výkyv teploty. Jen severnější část bývá chladná a větrná.
Hlavní jeskyně smečky se nachází v pahorku Zantie. Není velká a vchod je těžko viditelný kvůli keřům a stromům, kteří ho maskují. Ale i tak menší smečce může vyhovovat. Tok řeky Eternee nám dává potřebnou čerstvou vodu. Kvůli tomu, že je blízko svého pramene, je rychlá a průzračně čistá. I když možná trochu studená. Tmavý vlčí lesík je znám pro svůj vysoký výskyt zvěře, ale i lesních lvů. Naproti tomu Várijský les je klidný a bezpečný. Je nutno podotknout, že v Malém Ferienském lese se stále nacházejí Bílé srny a jejich lov je zakázán. Bílé srny se ale občas vyskytují i ve Velkém Ferienském lese. Zamrzlé jezero je největší vodní plocha na celém Mhaenissu. Celé zamrzá ale jen v zimě. Během roku jsou zamrzlé jen okraje a v létě nic. Voda je studená, ale dá se v ní koupat i jí pít. Dejte si raději pozor na křehký led. Spadnout do probořené díry po ledu je smrtelně nebezpečné.
Lovná zvěř jsou tu srny a mufloni. Nacházejí se tu i králíci a zající, ale ne tak v hojném počtu jako u Hory Osudu a Kattarinské pláni.
Největší nebezpečí nám hrozí od ledových medvědů ze severní Ledové planiny a Suentarských vrcholů. Za potravou se občas zatoulají až na naše území a naší povinností je, chránit smečku před nimi. Dalším nebezpečím je blízkost pastviny Kréy a tím pádem i tříhlavého psa Kerberose. Bezdůvodně ho napadnout nesmíte, ale pokud vás bude ohrožovat, braňte se jak nejlépe můžete. Občas tu můžeme potkat, nebo spíše zdálky zahlédnout, i Modrého orla. Jsou vzácní, ale žijí právě na severu Mhaenissu.
Vítám vás na severu...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama